Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ajay

Është emri yt Ajay? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asu, Asa, Aage, Aaize, Aaghaa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Aja, Ajsi, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag
Vlerësimi:
4.5/5
yje 301 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 263 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 261 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 257 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 267 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 259 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 166915 Ajay's në Facebook. Pozicioni #606
Kategoritë:Emrat Oudindische - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga AjayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ajay? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ajay? Voto për emrin tënd