Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deepika

Është emri yt Deepika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Deepak, Dives, Dabbs, Davies, Dubaku, Divyesh, Daivik, Dipak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dibs, Divsha, Devika, Dfgh, Dophkah, Deveax, Daveigh, Devica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 80 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 64 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45555 Deepika's në Facebook. Pozicioni #1770
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore ta emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore Hindi emrat vajzë




Komente nga Deepika



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deepika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deepika? Voto për emrin tënd