Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Davies

Është emri yt Davies? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Deepak, Dives, Dabbs, Dubaku, Divyesh, Daivik, Dipak, Dipaka
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deepika, Dibs, Devika, Divsha, Dfgh, Dophkah, Deveax, Daveigh
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3110 Davies's në Facebook. Pozicioni #14805
Kategoritë:
Komente nga DaviesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davies? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davies? Voto për emrin tënd