Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anoop

Është emri yt Anoop? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anub, Anpu, Anup, Anh Phi, Anab, Anbu, Ambe, Anoep
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amba, Anaba, Ambu, Ambia, Anevay, Anuva, Annebé, Anifa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34570 Anoop's në Facebook. Pozicioni #2168
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat boy
Komente nga AnoopPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anoop? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anoop? Voto për emrin tënd