Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Durgesh

Është emri yt Durgesh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Darius, Drago, Derek, Derick, Dirk, Drake, Durk, Dereck
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doris, Dorsey, Darja, Darija, Dorris, Dorise, Dores, Driesje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 203 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 177 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 174 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 173 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 170 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 164 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8225 Durgesh's në Facebook. Pozicioni #6886
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat boy - Popullore Hindi emrat vajzë - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga DurgeshPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Durgesh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Durgesh? Voto për emrin tënd