Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dirk

Është emri yt Dirk? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Diederik
Djem me tinguj të ngjashëm:Darius, Drago, Derek, Derick, Drake, Durk, Dereck, Draco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doris, Dorsey, Darja, Darija, Dorris, Dorise, Dores, Driesje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 123 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 105 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 105 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 42525 Dirk's në Facebook. Pozicioni #1875
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1960
Komente nga DirkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dirk? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dirk? Voto për emrin tënd