Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isa

Është emri yt Isa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yeshayahu
Variante:Essa
Djem me tinguj të ngjashëm:Isak, Isaac, Izacco, Ige, Isao, Issac, Isiah, Isaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ike, Isha, Ika, Iskje, Icah, Isosa, Izzi, Ixy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 251 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 124 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 125 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 125 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 231 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 228 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sara, Gresa, Eliza
Facebook:

+/- 26595 Isa's në Facebook. Pozicioni #2700
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Top 100 holandez emrat - Popullore turk emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga IsaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isa? Voto për emrin tënd