Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhenete

Është emri yt Xhenete? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xanti, Xanto, Xant, Xand, Xuân Diệu, Xuân Thái, Xuân Thủ, Xuân Đạt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xheneta, Xhenita, Xuân Thu, Xanthe, Xantha, Xantia, Xandy, Xanthia
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Amar, Asmir
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Xhenete's në Facebook. Pozicioni #338348
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Xhenete


Xhenete Fetai 2021-02-15
Te gjith u dua qe kan emrin xheneta

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhenete? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhenete? Voto për emrin tënd