Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Shqipe

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Shqipe.
Është emri yt Shqipe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shqiponjë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Subi, Sibe, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Sofie, Svea, Shaba, Sabah, Shobha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Florim, Jetmir, Isak, Fatos
Emrat e motrave:Elfida, Leonita, Diellza, Arta, Vjollce, Gresa, Doruntina
Facebook:

+/- 1790 Shqipe's në Facebook. Pozicioni #22278
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga ShqipePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shqipe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shqipe? Voto për emrin tënd