Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Safet

Është emri yt Safet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Svet, Speed, Shashavat, Sipatu, Sabtah, Supet, Sabaoth, Sped
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sevda, Sabahat, Savati, Sepideh, Sapitha, Subeeda, Sevdiye, Subaita
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Klaudia
Facebook:

+/- 2025 Safet's në Facebook. Pozicioni #20332
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga SafetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Safet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Safet? Voto për emrin tënd