Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Speed

Është emri yt Speed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Safet, Svet, Shashavat, Sipatu, Supet, Sabtah, Sped, Sabaoth
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sevda, Sabahat, Savati, Sepideh, Sapitha, Subeeda, Sevdiye, Subaita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4300 Speed's në Facebook. Pozicioni #11469
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SpeedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Speed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Speed? Voto për emrin tënd