Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emi

Është emri yt Emi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amy
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emma, Enya, Enny, Emy, Emmy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 65 vota
Pseudonime:Em, Mumush, Emushe
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Rei, Bjorn, Marsel
Emrat e motrave:Nuk Kam, Amelia, Ester, Gresa, Eda
Facebook:

+/- 23810 Emi's në Facebook. Pozicioni #2966
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 Po emrat - Emrat me 3 shkronja - Popullore rumun emrat boy - Popullore Po emrat vajzë - Popullore fa emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga Emi


Emi ( 15 vjeç) 2017-03-24
Jam shume e gezuar qe e kam kete emer.Poashtu ndihem edhe shume krenare ( e lumtur ).

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emi? Voto për emrin tënd