Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amy

Është emri yt Amy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Aimy, Amia, Emi
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 426 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 248 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 246 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 243 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 375 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 373 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1405870 Amy's në Facebook. Pozicioni #46
Kategoritë:Top 100 anglisht emrat - Emrat popullore Twente - Emrat e Amerikës Latine - Popullore çek emrat vajzë - Popullore Thai emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore korean emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga AmyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amy? Voto për emrin tënd