Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nikoleta

Është emri yt Nikoleta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nicoletta, Nicolette, Nicolet, Nikoletta, Nina Jelita, Nicolett, Nikolett, Nicoleta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 191 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 116 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 116 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 116 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 180 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 178 vota
Pseudonime:Niki
Emrat e vëllezërve:Ilir, Jakup
Emrat e motrave:Brisilda
Facebook:

+/- 3315 Nikoleta's në Facebook. Pozicioni #14059
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 8 shkronja - Top 100 sllovak emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Nikoleta


Nikoleta ( 14 vjeç) 2021-02-27
Me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nikoleta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nikoleta? Voto për emrin tënd