Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nicolette

Është emri yt Nicolette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nicoletta, Nikoleta, Nicolet, Nikoletta, Nina Jelita, Nicolett, Nikolett, Nicoleta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 95 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 84 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25195 Nicolette's në Facebook. Pozicioni #2823
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga NicolettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nicolette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nicolette? Voto për emrin tënd