Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nesilda

Është emri yt Nesilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nicoletta, Nikoleta, Nicolette, Nicolet, Nikoletta, Nina Jelita, Nicolett, Nikolett
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Silda, Nesushe, Nesi, Isen
Emrat e vëllezërve:Tristan
Emrat e motrave:Erjona
Facebook:

+/- 10 Nesilda's në Facebook. Pozicioni #1046481
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Nesilda


Nesilda ( 17 vjeç) 2018-06-02
Cili eshte kuptimi I emrit Tim
Nesilda ( 11 vjeç) 2021-02-11
Me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nesilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nesilda? Voto për emrin tënd