Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tristan

Është emri yt Tristan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Drystan, Triest, Tristen, Trystan
Djem me tinguj të ngjashëm:Thorsten, Torsten, Tristian, Tristyn, Tristen, Thurston, Triston, Thorstein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tristana, Trishtina, Tristina, Tristany, Tri Agustina, Trúc Diễm, Trúc Thanh, Trúc Duyên
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 85 vota
Pseudonime:Tris
Emrat e vëllezërve:Tritan
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 117780 Tristan's në Facebook. Pozicioni #828
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 7 shkronja - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore francez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga TristanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tristan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tristan? Voto për emrin tënd