Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Torsten

Është emri yt Torsten? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Thurstan
Variante:Thorsten
Djem me tinguj të ngjashëm:Tristan, Thorsten, Tristian, Tristyn, Tristen, Thurston, Triston, Thorstein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tristana, Trishtina, Tristina, Tristany, Tri Agustina, Trúc Diễm, Trúc Thanh, Trúc Duyên
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5065 Torsten's në Facebook. Pozicioni #10119
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga TorstenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Torsten? Voto për emrin tënd


Është emri yt Torsten? Voto për emrin tënd