Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thorsten

Është emri yt Thorsten? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Torsten
Djem me tinguj të ngjashëm:Tristan, Torsten, Tristian, Tristyn, Tristen, Thurston, Triston, Thorstein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tristana, Trishtina, Tristina, Tristany, Tri Agustina, Trúc Diễm, Trúc Thanh, Trúc Duyên
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5090 Thorsten's në Facebook. Pozicioni #10083
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga ThorstenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thorsten? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thorsten? Voto për emrin tënd