Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilir

Është emri yt Ilir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilario, Ilari, Ilar, Ilyar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilaria, Iliria, Ilyria, Ilori, Ilara, Ilaurie, Ilary, Illara
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Loco, Like, Liri, Ilia
Emrat e vëllezërve:Erion, Skom, Jo, Po 8
Emrat e motrave:Edona, Adelina, Kushtrim, Nikoleta, Mirjeta, Bleona, Anita, Skom, Jona, Tiana, Anxhela, Jo, Po3, Anila, Shehide, Luljeta
Facebook:

+/- 8395 Ilir's në Facebook. Pozicioni #6756
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Ilir


Ilir ( 20 vjeç) 2017-06-18
Cili ësht kuptimi I emrit ilir
qfar do thot ilir
Ilir ( 37 vjeç) 2018-10-19
populli ilir
Ilir ( 19 vjeç) 2019-09-30
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilir? Voto për emrin tënd