Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ilaria

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ilaria.
Është emri yt Ilaria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilario, Ilir, Ilari, Ilar, Ilyar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iliria, Ilyria, Ilori, Ilara, Ilaurie, Ilary, Illara, Iliari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Ilar, Laria, Lala
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4585 Ilaria's në Facebook. Pozicioni #10891
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Popular emrat vajzë italiane 2008 - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja




Komente nga Ilaria



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilaria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilaria? Voto për emrin tënd