Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emmy

Është emri yt Emmy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Emmi, Emmie
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 128 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 105 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 104 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elira
Facebook:

+/- 32555 Emmy's në Facebook. Pozicioni #2285
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 suedez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga EmmyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emmy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emmy? Voto për emrin tënd