Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ena

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ena.
Është emri yt Ena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:pastër ose të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy, Emmy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 67 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Enea
Facebook:

+/- 14690 Ena's në Facebook. Pozicioni #4341
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat me 3 shkronja
Komente nga EnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ena? Voto për emrin tënd