Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sally

Është emri yt Sally? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sara
Djem me tinguj të ngjashëm:Sol, Sallai, Sallu, Sachiel, Sohil, Suhayl, Sal, Sekel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suela, Sheila, Sheilah, Shaila, Sali, Sele, Sallie, Sela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 163 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 103 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 102 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 103 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 142 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 141 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 416970 Sally's në Facebook. Pozicioni #260
Kategoritë:Popullore danez emrat vajzë
Komente nga SallyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sally? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sally? Voto për emrin tënd