Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sar

Është emri yt Sar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sior, Shakar, Sacar, Sachairi, Sayre, Shehyar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Soraya
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Abbas
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3320 Sar's në Facebook. Pozicioni #14046
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sar? Voto për emrin tënd