Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sare

Është emri yt Sare? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sar, Sior, Sacar, Shakar, Sachairi, Sayre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Suri, Shakira, Sakura, Soraya, Sarai
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Joo
Emrat e vëllezërve:Nazim
Emrat e motrave:Maida, Sara
Facebook:

+/- 1625 Sare's në Facebook. Pozicioni #23970
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga SarePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sare? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sare? Voto për emrin tënd