Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sawyer

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sawyer.
Është emri yt Sawyer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sar, Sior, Shakar, Sacar, Sachairi, Sayre, Shehyar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Soraya
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8440 Sawyer's në Facebook. Pozicioni #6732
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1996
Komente nga SawyerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sawyer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sawyer? Voto për emrin tënd