Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Soraya

Është emri yt Soraya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Thurayya
Variante:Suraj
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sar, Sior, Sacar, Shakar, Sachairi, Sayre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Sarai
Vlerësimi:
4.5/5
yje 223 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 107 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 107 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 107 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 201 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 201 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19160 Soraya's në Facebook. Pozicioni #3490
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore arab emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga SorayaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Soraya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Soraya? Voto për emrin tënd