Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Suri

Është emri yt Suri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sar, Sior, Sacar, Shakar, Sachairi, Sayre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Sare, Shakira, Sakura, Soraya, Sarai
Vlerësimi:
4.5/5
yje 159 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 110 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6425 Suri's në Facebook. Pozicioni #8381
Kategoritë:Emrat persiane - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga SuriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Suri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Suri? Voto për emrin tënd