Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sior

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sior.
Është emri yt Sior? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:tokë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:George
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sar, Shakar, Sacar, Sachairi, Sayre, Shehyar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Soraya
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Sior's në Facebook. Pozicioni #421603
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SiorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sior? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sior? Voto për emrin tënd