Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abbas

Është emri yt Abbas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:'abbas
Djem me tinguj të ngjashëm:Aafko, Ayvaz, Afiq, Abukcheech, Abheek, Abisai, Abisha, Abhijay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aafke, Aafkje, Aafje, Afke, Abeque, Aybike, Avis, Abhijaya
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Ab, Bas, Abb
Emrat e vëllezërve:Momo, Momi, Momu, Momp
Emrat e motrave:Sara, Saraha, Sar
Facebook:

+/- 46925 Abbas's në Facebook. Pozicioni #1734
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat filluar me A - Popullore fa emrat boy - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga AbbasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abbas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abbas? Voto për emrin tënd