Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Afiq

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Afiq.
Është emri yt Afiq? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abbas, Aafko, Ayvaz, Abukcheech, Abheek, Abisai, Abisha, Abhijay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aafke, Aafkje, Aafje, Afke, Abeque, Aybike, Avis, Abhijaya
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11750 Afiq's në Facebook. Pozicioni #5186
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore turk emrat boy - Popullore rusisht emrat boy
Komente nga AfiqPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Afiq? Voto për emrin tënd


Është emri yt Afiq? Voto për emrin tënd