Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avis

Është emri yt Avis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abbas, Aafko, Ayvaz, Afiq, Abukcheech, Abheek, Abisai, Abisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aafke, Aafkje, Aafje, Afke, Abeque, Aybike, Abhijaya, Abhigya
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12400 Avis's në Facebook. Pozicioni #4981
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AvisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avis? Voto për emrin tënd