Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hasna

Është emri yt Hasna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hashim, Hakim, Hisham, Hasim, Hassan, Hussayn, Hasan, Haakon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hosana, Hosanna, Husniyah, Hesna, Hazina, Husna, Hazan, Hasina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4390 Hasna's në Facebook. Pozicioni #11291
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga HasnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hasna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hasna? Voto për emrin tënd