Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Husna

Është emri yt Husna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hashim, Hakim, Hisham, Hasim, Hassan, Hussayn, Hasan, Haakon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hosana, Hosanna, Husniyah, Hesna, Hazina, Hazan, Hasna, Hasina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8200 Husna's në Facebook. Pozicioni #6902
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga HusnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Husna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Husna? Voto për emrin tënd