Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hosana

Është emri yt Hosana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hashim, Hakim, Hisham, Hasim, Hassan, Hussayn, Hasan, Haakon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hosanna, Husniyah, Hesna, Hazina, Husna, Hazan, Hasna, Hasina
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Hosana's në Facebook. Pozicioni #73927
Kategoritë:
Komente nga HosanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hosana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hosana? Voto për emrin tënd