Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Greta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Greta.
Është emri yt Greta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:margaritar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gert, Gerardo, Gerhard, Grady, Gerd, Gordy, Gradey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerta, Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Jo, Geci, Eta, Po, Gret, Gleta, Gretushe, Gretush, Gerta, Geta, Grei, Greta, Reta, Gllet, Flok Gjata, Glet
Emrat e vëllezërve:Granit, Jo Skam, Andi, Genc, Donald, Meriton, Leon
Emrat e motrave:Gentiana, Gresa, Agnesa, Flávia, Genta, Dajana, Gabriela, Alesia, Vanesa, Helga, Jo Skam, Drenusha, Doruntina, Fitore, Artina
Facebook:

+/- 32875 Greta's në Facebook. Pozicioni #2268
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 italian emrat - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 lituanez emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga Greta


Greta ( 25 vjeç) 2016-09-07
Thonë që origjina e emrit rim vjen nga latinishtja Margaritës dmth perl ose na greqishtja e lashtë po dua ta di sakt
Greta ( 20 vjeç) 2016-11-01
emer i kemdeshem
Greta ( 17 vjeç) 2016-11-02
Me pelqen shume:-*
Greta ( 16 vjeç) 2017-05-27
Mbreteresha e akullot
Greta ( 20 vjeç) 2017-12-23
Nuk me pelqen edhe aq
Agreta ( 23 vjeç) 2018-02-11
Cili esht kuptimi i emrit Agreta
Greta ( 17 vjeç) 2018-03-26
Jo
Greta 2018-06-02
jo
Greta ( 12 vjeç) 2019-08-23
jo
Greta ( 12 vjeç) 2019-08-23
jo
Greta ( 14 vjeç) 2019-12-11
Nuk ja di kuptim.
Greta ( 14 vjeç) 2019-12-11
Nuk ja di kuptim.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Greta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Greta? Voto për emrin tënd