Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frida

Është emri yt Frida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Frederik
Djem me tinguj të ngjashëm:Fred, Frid, Fredo, Freddie, Freddy, Ford, Freed, Fried
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferda, Fryd, Farida, Frieda, Fryda, Furat, Firda, Freeda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 251 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 195 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 195 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 195 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 236 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 235 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Kristi
Emrat e motrave:Daniela
Facebook:

+/- 21670 Frida's në Facebook. Pozicioni #3187
Kategoritë:Emrat Islandeze - Emrat me 5 shkronja - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga FridaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frida? Voto për emrin tënd