Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fred

Është emri yt Fred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the name Frederick. Fred Flinstone
Variante:Freddie, Freddy
Djem me tinguj të ngjashëm:Frid, Fredo, Freddie, Freddy, Ford, Fried, Freed, Farid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferda, Fryd, Farida, Frieda, Fryda, Furat, Firda, Freeda
Vlerësimi:
4/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 52 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 379150 Fred's në Facebook. Pozicioni #300
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore etiopian emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1956
Komente nga FredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fred? Voto për emrin tënd