Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frieda

Është emri yt Frieda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Frederick
Djem me tinguj të ngjashëm:Fred, Frid, Fredo, Freddie, Freddy, Ford, Freed, Fried
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferda, Fryd, Farida, Fryda, Furat, Firda, Freeda, Fritha
Vlerësimi:
4/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9715 Frieda's në Facebook. Pozicioni #6062
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FriedaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frieda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frieda? Voto për emrin tënd