Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frederick

Është emri yt Frederick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Frederik
Variante:Federico, Frieda
Djem me tinguj të ngjashëm:Frederico, Fredrick, Friederich, Frederik, Fredrik, Friedrich, Fryderyk, Fredrich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Frederika, Friederika, Fredricka, Friederike, Fredrica, Frederica, Fredrika, Friederieke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 86700 Frederick's në Facebook. Pozicioni #1053
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga FrederickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frederick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frederick? Voto për emrin tënd