Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Friederike

Është emri yt Friederike? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Frederik
Djem me tinguj të ngjashëm:Frederico, Frederick, Fredrick, Friederich, Frederik, Fredrik, Friedrich, Fryderyk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Frederika, Friederika, Fredricka, Fredrica, Frederica, Fredrika, Friederieke, Frederique
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2235 Friederike's në Facebook. Pozicioni #18965
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga FriederikePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Friederike? Voto për emrin tënd


Është emri yt Friederike? Voto për emrin tënd