Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frederika

Është emri yt Frederika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Frederic
Djem me tinguj të ngjashëm:Frederico, Frederick, Fredrick, Friederich, Frederik, Fredrik, Friedrich, Fryderyk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Friederika, Fredricka, Friederike, Fredrica, Frederica, Fredrika, Friederieke, Frederique
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Frede, Rika, Shedelika
Emrat e vëllezërve:Ferdinand
Emrat e motrave:Mikelangjela
Facebook:

+/- 810 Frederika's në Facebook. Pozicioni #39885
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 9 shkronja - Top 100 sllovak emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga Frederika


Frederika ( 12 vjeç) 2019-02-28
eshte shume i bukur edhe nuk do ta ndryshoj kurre

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frederika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frederika? Voto për emrin tënd