Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ferdinand

Është emri yt Ferdinand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Fer, Ferdi, Ferdina, Ferdinanda, Ferdinande, Ferdinando, Ferdinandus, Ferdy, Fere, Fernand, Fernanda, Fernande, Fernandez, Fernando, Ferry, Hernan, Hernandez, Hernando
Djem me tinguj të ngjashëm:Ferdinando, Ferdinant, Fortunato, Ferdynand, Fortunat, Fareed Mohammed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferdinanda, Fortunata, Febri Dwi Yanti, Ferdinande, Fortunette, Farida Imamdi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Frederika
Facebook:

+/- 44595 Ferdinand's në Facebook. Pozicioni #1798
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore sllovak emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1941
Komente nga FerdinandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ferdinand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ferdinand? Voto për emrin tënd