Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fortunata

Është emri yt Fortunata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fortunatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ferdinand, Ferdinando, Ferdinant, Fortunato, Ferdynand, Fortunat, Fareed Mohammed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferdinanda, Febri Dwi Yanti, Ferdinande, Fortunette, Farida Imamdi
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 880 Fortunata's në Facebook. Pozicioni #37509
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FortunataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fortunata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fortunata? Voto për emrin tënd