Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ferdynand

Është emri yt Ferdynand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:ferdinand
Djem me tinguj të ngjashëm:Ferdinand, Ferdinando, Ferdinant, Fortunato, Fortunat, Fareed Mohammed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferdinanda, Fortunata, Febri Dwi Yanti, Ferdinande, Fortunette, Farida Imamdi
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Ferdynand's në Facebook. Pozicioni #225844
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FerdynandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ferdynand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ferdynand? Voto për emrin tënd