Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ferdinando

Është emri yt Ferdinando? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ferdinand
Djem me tinguj të ngjashëm:Ferdinand, Ferdinant, Fortunato, Ferdynand, Fortunat, Fareed Mohammed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferdinanda, Fortunata, Febri Dwi Yanti, Ferdinande, Fortunette, Farida Imamdi
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 990 Ferdinando's në Facebook. Pozicioni #34429
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga FerdinandoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ferdinando? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ferdinando? Voto për emrin tënd