Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Fernanda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Fernanda.
Është emri yt Fernanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ferdinand
Djem me tinguj të ngjashëm:Fernando, Frimunt, Farand, Friend, Fernand, Fernanado, Frandy, Faramond
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fronda, Ferentia, Faryanti, Fernande, Febri Yanti, Fryanda, Fronde, Febriyanti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 508 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 429 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 426 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 420 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 481 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 477 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 38690 Fernanda's në Facebook. Pozicioni #1999
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga FernandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fernanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fernanda? Voto për emrin tënd