Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fronda

Është emri yt Fronda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fernando, Frimunt, Farand, Friend, Fernand, Fernanado, Frandy, Faramond
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fernanda, Ferentia, Faryanti, Fernande, Febri Yanti, Fryanda, Fronde, Febriyanti
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Fronda's në Facebook. Pozicioni #164732
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FrondaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fronda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fronda? Voto për emrin tënd