Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Farand

Është emri yt Farand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fernando, Frimunt, Friend, Fernand, Fernanado, Frandy, Faramond, Fremont
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fernanda, Fronda, Ferentia, Fernande, Faryanti, Fryanda, Febri Yanti, Fronde
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Farand's në Facebook. Pozicioni #109852
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FarandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Farand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Farand? Voto për emrin tënd